20 april info bijeenkomst Dam tot Dam wandeltocht 2019

Wil je meedoen of overweeg je ook om mee te doen?

Huis aan het Water organiseert op zaterdag 20 april  van 10.00 – 11.30 uur een informatieochtend voor iedereen die geïnteresseerd is om alleen of met ons team de Dam tot Dam wandeltocht mee te wandelen. Deelnemers van voorgaande jaren delen hun sportieve ervaringen en leggen uit wat je te wachten staat. De deelnemers maken kennis met elkaar en geïnteresseerden kunnen zich laten informeren en inspireren. Ons team loopt mee met de 20 km wandeltocht.

Laat je sponsoren door vrienden en familie en meld je aan via info@stichtinghuisaanhetwater.nl

Tevens vernemen wij graag of je ook op de informatie ochtend aanwezig kunt zijn.

Huis aan het Water Hoogedijk 7A/7B 1145 PM Katwoude (opgang restaurant de Zeilhoek)

Klik hier voor meer informatie over onze deelname aan Dam tot Dam weekend

This entry was posted in Nieuws. Bookmark the permalink.